Daniel Kostuś

radca prawny

 

Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Ukończył aplikację prokuratorską. Wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach. Posiada licencję doradcy restrukturyzacyjnego.

 

Mariusz Ścibich

radca prawny

 

Ukończył studia prawnicze oraz historyczne na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, a ponadto studia podyplomowe z zakresu zarządzania w Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Ukończył aplikację radcowską. Wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach. Posiada licencję doradcy restrukturyzacyjnego.

 

Kamila Głogowska

radca prawny

 

Ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Odbyła aplikację radcowską. Wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach.

 

Monika Pękala

radca prawny

 

Ukończyła studia prawnicze na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Odbyła aplikację radcowską. Wpisana na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach.

 

Damian Skalny

radca prawny

 

Ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Odbył aplikację radcowską. Wpisany na listę radców prawnych prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Opolu.

 

ZESPÓŁ | Kostuś Ścibich Kancelaria Radców Prawnych

ul. Zabrska 14/14

40-083 Katowice

tel. 32 781 10 76

biuro@dobrakancelaria.com.pl

© 2015 Kostuś, Ścibich Kancelaria Radców Prawnych • projekt STUDIO29